Kurumsal

Misyonumuz

Kaliteli ve çevreci ürünlerini müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda sektöre katkı sağlamak, üretim metotları ile gelecek kuşaklara yaşanılabilir bir dünya bırakmak, ülkesini ve değerlerini en üst seviyede temsil eden bir kuruluş olarak markamızı güçlendirmek.

Vizyonumuz

Üretimde kalite, müşteri ve çalışan memnuniyetini ilk sırada tutan, uluslararası gelişmelere katkısı olan, sektöre değer katmayı amaçlayan global kültüre sahip bir şirket olmak.

Kalite

Dünya standartlarında ürün ve hizmet sunmak amacıyla hep daha mükemmeli hedeflemektedir. Ürün ve hizmet kalitesini sürekli olarak iyileştirmek, taleplere zamanında en iyi şekilde cevap verebilmek beklentilerin ötesinde bir hizmet sağlamayı düstur edinmiştir.

Kaliteli ürün sunmanın yanı sıra üretim ve hizmet süreçlerini de sürekli olarak iyileştirip en verimli ve uygun maliyetli üretimi gerçekleştirmek de önem verilen hedefler arasındadır.

Temel Değerlerimiz

Güvenilirlik

Çalışanlarına, müşterilerilerine rakiplerine, tedarikçilerimizle birbirimizle yaptığımız tüm işlerde kurul ve kuruluşlara karşı, topluma karşı, dürüst, açık sözlü, verdiği sözlere riayet eden ve bunu tüm değerlerin önünde tutmaktadır.

Takım Ruhu

Fetih Group Her kademeden çalışanıyla birlik, beraberlik,aidiyet hislerini yaşayan ve yaşatan birbirinden ayrılmaz bir takımdır. Birbirini motive eden teşvik eden, iş arkadaşları arasında anlamlı iş birliği oluşturarak “BENCİ” değil “BİZ” olarak bakmayı benimser.

Mükemmeliyetçilik

Fetih Group hizmet ve ürünlerinde her zaman en iyiyi hedeflemektedir. En yüksek standartları yakaladığımız için en iyisi olma çabamızdan dolayı gurur duygusuyla motive oluyoruz.

Verimlilik

İmalat sürecinde kullanılan hammadde ve iş gücü makine teçhizatlar da enerji kaynaklarının kullanımında verimliliği esas almaktadır. Bu sebeple üretim süreçlerini makineleri çalışanlarını sürekli olarak ölçmekte daha iyi bir verimliliğe ulaşmada projeler geliştirmektedir.

Çözüm ve Sonuç Odaklılık

Karşılaşılan sorunlar da çözüm ve sonuç almak için çaba gösteren bir yaklaşımla istenilen ve arzu edilene odaklanarak, önem ve önceliklere göre çıktılar maksimize edilir.

Müşteri Odaklılık

Sürekli gelişen müşteri ihtiyaçlarını verimli yönetebilme, müşterisinin çözüm ortağı olmak yolunda kendini ve süreçlerini hizalar. Her müşteriye iyi kalitede ürün ve hizmetleri hatasız ve zamanında sunmaktadır. Faaliyetlerimizi müşterimize kattığımız değeri geliştirmek ve üst düzeye çıkarmak için düzenliyoruz.

Basın Bülteni